Okularki do pływania dla dzieci firmy Aqua-Speed

okularkiOkularki pływackie wydają się być sprzętem niezbędnym podczas każdej kąpieli w wodzie. Przedostająca się do oczu woda może prowadzić do ich podrażnienia. Dlatego oczy należy chronić w sposób szczególny. Niezwykle ważne jest to w przypadku dzieci. Taki dyskomfort w kontakcie z wodą może spowodować, że nie będą one chciały więcej iść na basen, a tym bardziej uczyć się pływać. Aby uniknąć takich sytuacji, wybierz dla dziecka dobre okularki pływackie. Ciekawą ofertę modeli przeznaczonych dla dzieci posiada firma Aqua-Speed.

Okularki Aqua-Speed posiadają szereg technologii przydających się w trakcie pływania oraz wszelakich zabaw w wodzie. W pierwszej kolejności należy tu wymienić powłokę anti-fog. Zapobiega ona parowaniu szybek w okularkach, a tym samym przyczynia się do poprawy pola widzenia. Dziecko bez żadnych zakłóceń widzi więc przestrzeń wokół niego zarówno pod wodą, jak i nad nią. W niektórych modelach można także znaleźć filtry chroniące przed promieniowaniem UV. Takich okularków można więc bez obaw używać także na otwartych kąpieliskach.

Dziecięce okularki do pływania oferowane przez tego producenta posiadają również regulowane noski. Z łatwością więc dopasowują się do twarzy dziecka i mogą mu służyć nawet przez kilka lat. Idealne przyleganie do głowy zapewnia także regulowany pasek. W zależności od modelu może on być pojedynczy lub podwójny. Wszystkie okulary dla dzieci posiadają natomiast delikatne wykończenia, które nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka. Okularki te dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Żywe barwy sprawią, że okularki te każde dziecko na pewno będzie chętnie zakładało. Poza tym, bez problemu dopasujesz je także do pozostałych akcesoriów basenowych twojej pociechy, np. stroju kąpielowego, klapków czy czepka. Cała oferta okularków Aqua-Speed dostępna jest w bardzo przystępnym zakresie cenowym. Zerknij do sklepu Asport-Junior, a z pewnością znajdziesz tam produkty Aqua-Speed idealne na Twoją kieszeń!

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 Głosy cast)
Udostępnij ten post na:

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *