Dmuchana ścianka wspinaczkowa Wats

Dla odmiany dzisiaj zajmiemy się nieco nietypowym, ale nadal sportowym produktem – chodzi o ściankę wspinaczkową typu dmuchanego marki Wats. Z racji tego, że nie jest to tania rzecz raczej mało kto decyduje się ją wykorzystać do użytku domowego – zwykle kupuje się ją na imprezy o charakterze promocyjnym. I bardzo dobrze, bowiem tego typu rozrywki sprawdzają się doskonale na imprezach masowych. Czymże byłby piknik bądź festyn bez sportowego akcentu? A właśnie taka ścianka wspinaczkowa jest kapitalnym dodatkiem do sposobności ku aktywności fizycznej. Wszelkie akcje promocyjne będą dużo bardziej atrakcyjne, jeśli tylko będą wzbogacone o obecność tego rodzaju ścianki.

No dobrze, ale dlaczego właśnie ścianka wspinaczkowa marki Wats?

ścianka

Powodów jest co najmniej kilka. Po pierwsze mamy tutaj do czynienia z produkcją ścianki opartą o metodę zgrzewania, a nie szycie – jaką można spotkać w odniesieniu do konkurencyjnych ścianek. Co z tego wynika? Duża, naprawdę duża sztywność która jest nieocenioną wartością w przypadku nagłego odcięcia prądu. Jeśli ma się wtedy do czynienia ze ścianką szytą – opada natychmiast, natomiast ta zgrzewana pozostaje sztywna jeszcze przez około kwadrans. Chyba nie trzeba nikomu wytłuszczać jak wielki to ma wpływ na bezpieczeństwo osób znajdujących się na ściance.

Warto jeszcze nadmienić, że omawiany produkt został wzdłuż i wszerz przetestowany przez grupę profesjonalistów – co oczywiście przekłada się na fakt, że kupując go ma się jeszcze większą gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności. Rzecz jasna, ścianka posiada wszelkie niezbędne atesty i znaki CE.

Co do samych parametrów – jest dość spora, bowiem jej wielkość to 8×4 m po nadmuchaniu, natomiast po złożeniu: 1,2 x 1,2 x 0,7 m – dzięki czemu można ją bardzo łatwo złożyć i przetransportować. Wraz z zakupioną ścianką dostajesz w komplecie także wyposażenie dodatkowe. Jest nim wygodna w użytkowaniu dmuchawa do pompowania, bardzo przydatny w odniesieniu do transportowania ścianki pokrowiec, jak również niezbędne śledzie do mocowania w podłożu. Oczywiście dostajesz także zestaw potrzebnych lin mocujących, jak też zaczepy do lin asekuracyjnych. Aby wszystko było tak jak należy – dokumentacja techniczno-ruchowa oraz atest również wejdą w Twoje posiadanie.

Jeśli tylko planujesz imprezy promocyjne w plenerze (sezon coraz bliżej!) i pragniesz je bardziej urozmaicić – dmuchana ścianka wspinaczkowa Wats będzie strzałem w dziesiątkę!

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 Głosy cast)
Udostępnij ten post na:

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *