Plecaki firmy Deuter

plecaki deuterFirma Deuter już od ponad 100 lat jest obecna na światowym rynku. Powstała w roku 1989 w Augsburgu-Oberhausen, z inicjatywy Hansa Deutera i do dziś bije na głowę swoją konkurencję, wygrywając różnorodne konkursy i plebiscyty. W jaki sposób firma ta zyskała sobie tak wielkie poparcie i tak dużą sławę? To proste: czerpała z doświadczeń osób aktywnych, czyli alpinistów, miłośników, gór, kolarzy, taterników, przewodników górskich, oraz przedstawicieli innych sportów. Dzięki ich bogatemu doświadczeniu, spostrzeżeniach i opiniach, firma Deuter mogła rozwijać się przez lata w dobrym kierunki i? dalej to robi.

Jej najbardziej popularnym produktem są plecaki i torby, jednak nie można zapominać także o innych jej wytworach: namiotach, śpiworach, odzieży, obuwiu oraz wszelakich akcesoriach potrzebnych w górach. Plecaki Deuter, wykonane są z najlepszej jakości materiałów, dopasowanych do ich przeznaczenia. Firma ta bowiem nie ograniczyła się jedynie do jednego rodzaju plecaków. Pośród kolekcji odnaleźć możemy plecaki turystyczne i miejskie, a wśród nich te dla dzieci i dla dorosłych, oraz te bardziej dla pań i bardziej dla panów ? każdy znajdzie coś dla siebie.

Plecaki turystyczne, możemy zakupić w przystępnych cenach, jednakże bardzo rozbieżnych ? cena zależy bowiem od wielkości plecaka i rodzaju planowanej wyprawy. Plecaki te są nieprzemakalne, lekkie oraz bardzo pakowne. Posiadają także wiele kieszeni, które w drodze okazują się bardzo potrzebne. W wielu plecakach wykorzystany jest tzw. Aircontact Pro System. Co to oznacza? Plecak wypełniony jest specjalną pianką, która gwarantuje szybkie odprowadzenie wilgoci od ciała. Dodatkowo, w wielu plecakach ogromną rolę odgrywają troki stabilizujące, które idealnie dopasowują plecak do ciała użytkownika.

Lekkość, funkcjonalność i wytrzymałość tych plecaków jest oczywista. Każdy, kto zna się na sprzęcie górskim wie, że firma Deuter jest niezawodna i na pewno warto zainwestować we wszelkie jej wyroby ? nie tylko plecaki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 5.0/5 (1 Głos cast)
Plecaki firmy Deuter, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Udostępnij ten post na:

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *