Termosy firmy Esbit

Każdy, kto lubi długie wędrówki i piesze wycieczki, zwłaszcza w góry, ten wie, jak bardzo ważne jest dobre wyposażenie, które zapewni bezpieczeństwo i komfort podróży. Odpowiedni ubiór, nieprzemakająca kurtka oraz odpowiednie buty i plecak, to jednak nie wszystko. Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia jest termos, którego zawartość, w razie postoju spowodowanego np. złymi warunkami, może być naprawdę bardzo przydatna!

Firma Esbit od ponad 60 lat zajmuje się produkcją naczyń biwakowych. Jej doświadczenie w tej dziedzinie jest ogromne, a produkty wyróżniają się od innych wzorowym wykonaniem, bardzo dużą wytrzymałością oraz eleganckim i klasycznym wyglądem. Twórcy tych naczyń, dokładają wszelkiej staranności, aby produkty kojarzone były z najwyższą klasą. Przeznaczone są dla służb wojskowych i ratowniczych, wszelkich organizacji, sportowców  oraz miłośników wycieczek górskich. Na szczególną uwagę w asortymencie tej firmy, zasługują termosy. Wszystkie wykonane są oczywiście ze stali nierdzewnej, a ich wybór jest naprawdę duży!

Do wyboru są termosy w różnych cenach, a także wielkości i kolorystyce. Niektóre z nich pokryte są zewnątrz antypoślizgową powłoką, która jest ważnym zabezpieczeniem przed upuszczeniem termosu. Wewnątrz natomiast, znajduje się cienka warstwa srebra, której zadaniem jest niszczenie bakterii oraz podniesienie właściwości termicznych naczynia. Termosy wyposażone są także w dwa korki: automatyczny i tradycyjny oraz dwa kubki. Odpowiednia konstrukcja termosu, a więc stworzenie właściwej szczeliny próżniowej pomiędzy ściankami, gwarantuje znakomite przechowywanie wszelkich napojów; czy to gorących, czy zimnych. Bardzo dużym atutem tego naczynia jest także jego kształt. Dobrze wiemy przecież, jak trudno jest się czasem spakować w góry ? ten termos nie przysporzy Ci najmniejszych problemów, ma bowiem niezwykle ergonomiczny kształt.

Nie daj się zaskoczyć trudnym warunkom pogodowym. Idąc w góry lub na zwykłą pieszą wycieczkę, zawsze warto mieć przy sobie dobry termos, którego zawartość będzie mogła rozgrzać zmarznięte ciało.

Duży wybór termosów tej marki znajdziecie tutaj:
http://www.asport.pl/k/686/termosy-turystyczne/acze6Gr3/

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 Głosy cast)
Udostępnij ten post na:

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *